Pierwsze kilka dni życia niemowlęcia to najwspanialsze chwile dla rodziców. Nie tylko dlatego, że uczą się nowych obowiązków i zdobywają wyjątkowe umiejętności. Te dni są niepowtarzalne i często zapadają w pamięci na kolejne lata. Warto więc je uwiecznić.

Sesje noworodkowe stają się coraz bardziej popularne nie bez powodu – rodzice pragną jak najdłużej zatrzymać te cudowne chwile dla siebie. Niemowlę podczas pierwszych dni swojego życia powtarza ruchy, które wykonywał w łonie matki, co zachwyca postronnych obserwatorów. Niestety, nie trwa to długo, a na pewno rodzice za wszelką cenę chcą zapamiętać te momenty. Sesja noworodkowa pozwoli zatrzymać te chwile na dłużej i uwiecznić je w postaci fotografii.

Koniecznie zatrzymaj czas

Małe dzieci rosną bardzo szybko – zwłaszcza niemowlęta. Uwiecznianie każdego momentu dorastania to naturalny odruch posiadania dziecka. Zdjęcia można wykonać samemu telefonem komórkowym, jednak efekt fotografii wykonanych bez pomysłu oraz odpowiedniej obróbki, nie będzie zadowalający. Maluszek zmienia się niemal codziennie i bardzo łatwo można zapomnieć o kilku charakterystycznych cechach.

Uwiecznienie noworodka na fotografiach wykonanych przez profesjonalistę podczas sesji zdjęciowej to rzecz, na którą warto się zdecydować. Zwłaszcza, że w pierwszych tygodniach życia maluszek przybiera wzruszające i niepowtarzane pozy. Efektem pracy fotografa możemy się cieszyć przez długie lata, a perfekcyjnie obrobione zdjęcia będą ładnym elementem dekoracji ścian.

Trudne do osiągnięcia efektydziecko

Sesja zdjęciowa wykonana za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz uzupełniona interesującymi dodatkami, przyniesie zdecydowanie lepsze efekty niż tysiące fotografii wykonanych w domu. Profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się fotografowaniem noworodków, doskonale wiedzą za pomocą jakich gadżetów osiągnąć zniewalający rezultat.

Fotograf posiada również mnóstwo akcesoriów oraz szereg stylizacji, w które można przebrać maluszka. Dodatkowo potrafi w bezpieczny i efektowy sposób ułożyć dziecko tak, aby zdjęcie wyszło jak najbardziej korzystnie. Klimat takiego zdjęcia z pewnością stanie się świetną pamiątką na lata nie tylko dla rodziców, ale także dla dorastającego już nastolatka.

Sesja noworodkowa – pakiety zdjęć dla całej rodziny

Kiedy na świat przychodzi dziecko nie tylko rodzice są tym faktem zachwyceni. Swoją wdzięczność i miłość okazują również dziadkowie, którzy często z różnych przyczyn nie mogą spędzać całego swojego czasu z wnukiem. Zdjęcia wykonane podczas sesji będą również świetnym prezentem dla nich. Maluszek ujęty na fotografii w klimatycznej aranżacji z pewnością zachwyci innych członków rodziny. Oni również będą mieli okazję do wspominek – a taka pamiątka przywołuje piękne wspomnienia. Zdjęcia zawsze można wykorzystać do wykonania kolażu, fotoksiążki czy pięknego albumu.

Koszty – czy warto się nimi przejmować?zdjęcia

Powszechnie wiadomo, że sesje zdjęciowe to droga inwestycja i pewnie dlatego większość rodziców nie decyduje się na jej wykonanie. Warto jednak pamiętać, że pieniądze to nie wszystko. W tak ważnym momencie, jak narodziny dziecka czy jego pierwsze dni życia, oszczędzanie na wspomnieniach to ostatnia rzecz, o której powinniśmy myśleć. Inwestycja w sesję noworodkową pozwoli na zatrzymanie tych chwil na dłużej, a także ułatwi powrót do nich. Dobrze będzie usiąść po kilku latach i przypomnieć sobie, jak nasze dziecko pięknie wyglądało jako niemowlę.

Sesja noworodkowa to pamiątka na całe życie. Nikt nie wykona jej lepiej niż profesjonalny fotograf, znający się na swoim fachu. Warto więc uwiecznić wspomnienia, aby móc do nich wracać.

Ciekawe pomysły i aranżacje oferuje profesjonalny fotograf, Dorota Pawluk.